Ideální parťák do nepohody, představujeme Vám chytrý telefon Huawei P40 Lite

Body

Hledáte chytrý telefon za přívětivou cenu, který má ale zároveň skvělý výkon a k tomu zaujme oko každého kolemjdoucího? V tom případě si troufáme říci, že je p40 lite cena přesně pro Vás.

Chytrý telefon Huawei P40 Lite je možné zakoupit ve čtyřech velmi osobitých barevných provedeních. Pro jemné a kreativní duše je zde barva Sakura Pink, pro ty, kteří si potrpí na vždy čistém vzhledu a milují eleganci je zde barva Midnight Black, pro milovníky zelené je zde barva Crush Green a pro obdivovatele stříbrné je zde provedení Skyline Gray. Co se týče rozměrů telefonu, jeho výška je 159,2mm, šířka 76,3mm a hloubka 8,7mm. Jeho celková váha, včetně baterie, je přibližně 183g. Díky svým rozměrům je Huawei P40 Lite ideální do kapsy a i do ruky, protože má zaoblené hrany.

Ideální parťák do nepohody.. opravdu? Ano. Věřte, že s Huawei P40 Lite si užijete spoustu zábavy i v ty dny, kdy se Vám nebude chtít nikam jít anebo kdy zkrátka nebudete mít co na práci. Huawei P40 Lite je skvělý na různé aktivity a bude Vám vyhovovat ať už jste ten typ, který rád tvoří a fotografuje nebo ať patříte k těm lidem, kteří rádi hrají hry a nechtějí při tom být rušeni. Díky velké obrazovce, která je u tohoto mobilního telefonu a také díky skvělému rozlišení obrazovky si užijete focení a následné upravování fotografií stejně jako hraní her s kvalitní grafikou. Úhlopříčka telefonu je 6,4 palce a typ displeje je LCD. Tento displej dokáže zobrazit až 16,7 milionů barev a jeho rozlišení je až 2 310 x 1 080 pixelů. Co se týká fotografování, zadní fotoaparát mobilního telefonu Huawei P40 Lite se skládá ze čtyř částí, díky nimž vyfotíte opravdu nádherné fotografie. První částí zadního fotoaparátu je 48 Mpx hlavní fotoaparát, druhou částí je 8 Mpx ultra širokoúhlý objektiv, třetí částí je 2 Mpx objektiv s bokeh efektem a čtvrtou částí je 2 Mpx makro objektiv. Zadní i přední fotoaparát tohoto chytrého telefonu má mnoho funkcí. Mezi ty nejdůležitější funkce zadního fotoaparátu, které se Vám budou hodit, patří režim Al Ultra Clarity, díky němuž je možné vyfotit perfektně detailní fotografie. Tento režim totiž umisťuje více snímků s vysokým rozlišením do jednoho obrazu, tím pádem budou detaily fotek ostré i když si je přiblížíte. Další režim, který zadní fotoaparát tohoto chytrého telefonu má je Al Image Stabilization, díky němuž můžete fotit ostré fotografie i v noci nebo za špatných světelných podmínek. Díky cloně f/1.8 a velkému ½ palcovému senzoru je do objektivu propouštěno hodně světla, takže i v deštivém dni nebo večer zvládnete vyfotit krásnou fotku. Co se týče předního fotoaparátu telefonu Huawei P40 Lite, ten pracuje s umělou inteligencí, díky níž fotí velmi kvalitní selfie. Zkrátka ať už fotíte cokoliv, fotoaparáty, které jsou v tomto telefonu podají výborné výsledky. A pro nadšené hráče mobilních her máme tyto důležité informace, telefon Huawei P40 Lite spotřebovává velmi málo energie, tím pádem můžete hrát dlouhou dobu bez potřeby telefon dobíjet. A pokud už jej dobít musíte, nebojte, telefon se nabíjí velmi rychle díky SuperCharge kabelu. Nová generace GPU Turbo nabízí HD grafiku a vysokou snímkovou frekvenci bez zpoždění, čeká Vás tak plynulý zážitek při každé akci. A ještě poslední důležitá informace, Huawei P40 Lite má velikost paměti 128 GB a dokonce je možné si tuto paměť ještě zvětšit pomocí SD karty o velikost až 256 GB, takže ať už rádi fotíte nebo hrajete hry, do telefonu Huawei P40 Lite se Vám vleze od všeho hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *