Chytré hodinky Huawei 3 Elite za nízkou cenu

Body

Černá, nevelká krabice odhaluje svůj obsah nejen nápisy, ale také fotografií zařízení uvnitř. Sada je poměrně bohatá. Kromě chytrých hodinek zde najdeme indukční magnetickou nabíječku na kabelu USB typu A, další výplně náramku, které umožňují jeho zvětšení, a také alternativní gumový řemínek.

Hodinky Huawei Watch 3 Pro se dodávají ve dvou verzích – obě mají titanový kryt se sklokeramickou zadní stranou, ale liší se řemínky. Model Watch 3 Pro má kožený náramek, zatímco Watch 3 Pro Elite mají titanový náramek s motýlkovou sponou. Na hodinky však můžeme nasadit jakýkoli 22mm řemínek pomocí teleskopických řemínků.

Celkový dojem je fenomenální. Po vyjmutí z krabice cítíte, že se jedná o prémiové hodinky. Zároveň se jedná o poměrně velké zařízení, a sice až 48 mm a hmotnost bez náramku je 54 gramů. Velikost způsobuje, že tento model nebude vypadat dobře na každé ruce, a působí skvělým dojmem – zejména při nošení s titanovým náramkem. Hodinky jsou vybaveny dvěma tlačítky umístěnými na pravém okraji. Ten nahoře je integrovaný s otočnou korunkou a ten dole je klasické tlačítko. Obě jsou dobře uchycené, nejsou špatně cítit a mají výrazné cvakání. Korunka se snadno otáčí, ale zároveň klade dostatečný odpor pro přesné ovládání.

Vybavení hodinek

Spodní část přístroje je vyrobena ze sklokeramického materiálu. Na pravé straně je reproduktor a na levé mikrofon. Centrálně jsou umístěny senzory, které monitorují zdravotní funkce. Super Huawei Watch 3 cena splňuje všechna očekávání. Přední strana zařízení je celá pokryta safírovým sklem. Pod ním se skrývá velký displej AMOLED s úhlopříčkou 1,43 palce, který je obklopen malým rámečkem (lunetou), který může sloužit i jako ciferník.

Hodinky Huawei Watch 3 pohání vlastní procesor HiSilicon Hi6262, který v sobě integruje modem LTE. Kromě toho máme k dispozici až 2 GB paměti RAM a 16 GB datového úložiště. Jak vidíte, konfigurace je poměrně silná. Takové vybavení je dáno změnou operačního systému. Nový software znamená vyšší hardwarové nároky.

Popisované hodinky mají v podstatě vše, co můžete od nejnovějšího technologického chytrého zařízení požadovat. Modul LTE s eSIM je jen začátek. Kromě toho máme k dispozici Bluetooth 5.2 a Wi-Fi 2,4 GHz pro ještě rychlejší přenos dat. K určení polohy využívá zařízení dvoupásmový systém GPS, GLONASS, Beidou, GALILEO a QZSS. V neposlední řadě stojí za zmínku přítomnost modulu NFC. Je tedy jasně vidět, že výrobce nedělal žádné kompromisy. Hodinky Huawei Watch 3 jsou vybaveny téměř jako chytrý telefon, a díky tomu jsou jejich teoretické možnosti obrovské.

Podporované aplikace

Vůbec ne horší jsou senzory, do kterých byly chytré hodinky oblečeny. Senzory, které jsou zodpovědné za monitorování zdravotních funkcí, si v porovnání s konkurencí vedou poměrně dobře. Hodinky umožňují sledovat puls, saturaci krve kyslíkem (SpO2) a teplotu kůže. Všechny tyto parametry můžeme měřit průběžně, inteligentně nebo na vyžádání. Stáhnout si za skvělou cenu můžete hned několik aplikací, díky čemuž si můžete udržet skvělou kondici a pitný režim. Klasická funkce hodinek je zachována, čas se dozvíte vždy a oznámit Vám novinky může až 200x denně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *