HUAWEI Scale 3 novodobá váha

Huawei Scale 3 je dalším užitečným zdrojem údajů o vašem zdraví, z nichž vám aplikace Huawei Health může sestavit personalizovaný seznam doporučení, pokud se chcete dostat do dokonalé kondice. A pokud váš chytrý telefon a nositelné gadgety sledují vaši aktivitu a trénink, váha vám umožní stanovit si konečný cíl v tak důležité otázce, jako je tělesná hmotnost, a pomůže vám sledovat, jak tohoto cíle dosahujete. Kromě toho získáte přístup k podrobným statistikám měření, což znamená, že můžete sledovat průběh změn, což přináší zvláštní prvek odhodlání při hubnutí nebo udržování aktuální postavy. To vše díky Huawei Scale 3 za skvělou cenu.

Použití váhy je velmi jednoduché. Pro rychlé měření se postavte bez ponožek tak, aby každá noha pokrývala 2 kovové plošky. To je důležité, protože během vážení je vaše tepová frekvence měřena senzorem. Nehýbejte se a počkejte na konec měření. Na displeji se postupně zobrazí 3 hodnoty, tedy aktuální hmotnost, procento tělesného tuku a tepová frekvence v době měření. Pokud však chcete, aby se údaje zanesly do vašeho profilu, musíte začít jiným krokem – otevřete aplikaci Huawei Health, přejděte na kartu „Hmotnost“ a klikněte na tlačítko „Změřit“, poté zaškrtněte konkrétní metriky.

V aplikaci můžete získat podrobnou analýzu svých výsledků. K dispozici je široká škála tělesných údajů: hmotnostní index, procento tělesného tuku, hmotnost kosterního svalstva, viscerální tuk, obsah vody v těle, mineralizace kostí a mnoho dalších užitečných informací pro sledování homeostázy. Kromě toho vám aplikace řekne, kolik musíte zhubnout, abyste dosáhli své ideální hmotnosti, kolik kalorií denně musíte přijmout, abyste si udrželi svou současnou hmotnost, a další informace. Množství údajů je skutečně působivé a všechny jsou podloženy přístupnými vysvětlivkami.

Váha je jedinečnou možností, jak změnit svůj život. Cena Huawei Scale 3 cena odpovídá všem standardům, které můžeme od zařízení získat. Změna životního stylu nikdy nebyla jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *