HERNI.cz » Superhry a hry online zdarma
 • HERNI.cz » Superhry a hry online zdarma

Nastav jako domovskou Stiskni CTRL+D RSS zdrojmmorpg hry

Menu herni cz

Mistrovství Evropy ve fotbale se blíží mílovými kroky

Mistrovství Evropy ve fotbale se blíží mílovými kroky
 • Velikost: 231 kB
 • Plugin: Flash
 • Autor: Sony
  Více her od autora
 • Přidáno: 07.02.2017
 • Spuštěno: 16863x
 • Staženo: 0x
HODNOCENÍ:
Postřehové - AKČNÍ - Vojenské a válečné

EURO, nebo chcete-li Mistrovství Evropy ve fotbale, je tradičně ohromným svátkem pro všechny fotbalové fanoušky. Letos to bude ještě větší svátek. EURO slaví šedesátileté výročí. Ještě neobvyklejší bude, že letošní Mistrovství Evropy nehostí jen jedna země, jak bývalo zvykem, ale o spolupořádání se jich dělí hned několik. 

Pro fanoušky bude výhodou, že za svými milovaným národním týmem budou moci cestovat do různých koutů Evropy a při fandění poznají více zemí. 

TIP: EURO 2020 je také svátkem pro sázkaře na fotbalové zápasy. Pokud se chystáte sázet na naši reprezentaci, neváhejte si přečíst našeho bonusového průvodce.

Na naši reprezentaci padl los na Anglii, se kterou jsme již měli tu čest. A znovu si zopakujeme i rok 2016, ve kterém se naše reprezentace setkala s Chorvatskem. Oba jsou to ostřílení a zkušení soupeři, ale asistent trenéra české reprezentace, Jiří Chytrý, uvedl, že pokud chceme vyhrát, musíme se dokázat popasovat i se zkušenějšími týmy. Jako ve všech sportech, i ve fotbale vyhraje prostě jenom ten nejlepší. 

Dalšími našimi soupeři budou další postupující z play-off Ligy národů. Takže se můžeme kromě Anglie a Chorvatska těšit na některý z těchto dalších týmů: Izrael, Norsko, Srbsko nebo Skotsko. 

Kdy bude EURO 2020 probíhat

Výroční 60. ročník Mistrovství Evropy ve fotbale je plánováno na období od 12. června a bude trvat do finálového 12. července 2020. Naše reprezentace své zápasy odehraje ve Velké Británii, konkrétně ve Wembley a v Glasgow. O lístky na finální utkání, které se bude také konat na stadioně Wembley v Londýně, zaznamenala UEFA nebývalý zájem. 

TIP: Využijte akční kod pro registraci v sázkové kanceláři!

Co o naší účasti na EURO 2020 říká trenér?

Trenér české fotbalové reprezentace, Jaroslav Šilhavý, přijal vylosování Anglie s úsměvem. Pro tisk uvedl: „Anglie je nám prostě souzená. Hned po losu jsme se se Southgatem pozdravili a zavtipkovali si,“ usmívá se český kouč. 

Nyní v březnu po play-off ligy mistrů budeme vědět, jaký soupeř nás bude čekat kromě Chorvatska a Anglie. Nezapomeňte tak českému národnímu týmu držet palce, aby na nás byl fotbalový bůh milosrdný.

Náhodný vtip

Povídá manželka muži: "Miláčku, za chvíli budeme tři!" "To je úžasná novina!" "Taky si myslím. . . rodiče se rozvádějí a maminka se stěhuje k nám"

Nejlepší komentáoe


Vlož komentář ke hře Mistrovství Evropy ve fotbale se blíží mílovými kroky

Anonym - pokud tu chceš mít svou přezdívku, zaregistruj se

Napsáno je znaku


Uživatelregistrace

zapomenuté heslo

český herní song
V žebříčku posledních hraných her nemáš žádný záznam.

Tak to rychle naprav :-)

 
 • Odehraných her
 • Odehraného času


Nejhledanější


Pluginy

Shockwave plugin
Plugin je program, který umožní tvému prohlížeči spustit všechny super hry.

Chat


© 2019 Dominik Losman - doman22@volny.cz (reklama, spolupráce) Nejlepší PC hry