Nastav jako domovskou Stiskni CTRL+D RSS zdrojmmorpg hry

Menu herni cz

Herní choutky zaženete i v pohodlí domova
 • Velikost: 0 kB
 • Plugin: geewa
 • Autor: neznámý
 • Přidáno: 27.07.2018
 • Spuštěno: 28x
 • Staženo: 0x
HODNOCENÍ:
Animace - Animace - Bojové - Brutální

Hraní her je v posledních letech velmi populární zábavou. Pokud budeme konkrétní, tak můžeme říci i to, že se daná oblast začala nazývat i sportem. Existuje mnoho hráčů i týmů, které se právě hraním her živý. To je však pro běžného smrtelníka věc nedosažitelná. Ten hraje hlavně pro zábavu.

Hitem posledních let jsou takzvané hry online. Jedinečná a také populární možnost, jak si může zahrát v podstatě úplně každý, a to v pohodlí svého domova. Proč tuto možnost také vyzkoušet? Na hlavní důvody se pojďme podívat právě nyní, společně.

Hrát lze zdarma

Dost možná jste se na pultech obchodů setkali s různi herními tituly, které jsou určené pro herní konzole a pro herní počítače. Ty mnohdy stojí opravdu nemalé peníze, a to až částky okolo 2 000 korun. V případě online her je tomu jinak. Zde se mluví o tom, že to jsou hry zdarma. Nemusíte se tedy bát, že byste za ně cokoliv platili. V tom je jejich unikát. V pohodlí domova si tak danou hru vyberete, spustíte a hrajete. A to bez nutnosti toho, abyste museli z peněženky tahat platební kartu a zadávat údaje z ní.

Hraní je maximálně jednoduché

Jdeme na druhé plus, na které se musíme pochopitelně zaměřit. Je jasně spojeno s tím, že tento segment her je velmi jednoduchý. Co si pod tím představit? Osvětlíme vám, v čem vlastně jsou konkrétní hry online tak unikátní. Je to jednoduše dáno tím, že je stačí najít, kliknout a za pár vteřin už můžete hrát. To znamenám, že když si některou hru vyberete, není nutné:

 • Hru stahovat
 • Hru instalovat
 • Přehrávat různá intra a tutoriály

Jednoduché je také ovládání

Není to jenom fakt, že si hry můžete zahrát bez složitých instalací a jiných postupů. Opomíjet nelze ani to, že velkým plusem je jednoduché ovládání. Je jedno, zda použijete dotykový displej, nebo počítačovou myš, či snad klávesnici. Ve všech případech bude vždy stačit jenom páre tlačítek a pár pohybů, a hru bez jakýchkoliv problémů ovládnout. Není ta problém s hraním, ať už si vyberete jakýkoliv herní titul.

Výběr her je velký

Jdeme na další pozitivum a zprávu o tom, jak lze jednoduše zahnat herní choutky. Je jedno, jaké máte v oblasti her preference. Výběr je dnes tak velký, že si zaručeně vyberete. Pokud máte rádi zvířátka, tak se nabízí třeba My Free Zoo. Pokud máte naopak rádi spíše karetní hry, zkuste populární Solitaire. Jsou ale i ti hráči kteří mají přece jenom radši určitý spád a akci. Jaké kategorie jsou pro takové hráče jako stvořené? Třeba:

 • Závodní hry
 • Akční hry
 • Střílečky

Ani tím ale nekončíme. Opomenout nelze ani kategorii různých strategií, nebo také kategorie typických oddechovek. Záleží jenom na tom, na co máte konkrétně chuť. Výběr herních titulů vás zaručeně uspokojí, ať máte náladu na jakýkoliv žánr či na cokoliv jiného.

Nejenom pro jednoho hráče

Pozitivem na konec je také fakt, že nelze opomíjet ani to, že není vždy nutné hrát jenom proti umělé inteligenci. Komu přijde až příliš předvídatelná, tomu musíme říci velmi dobrou zprávu. Ta je spojena s tím, že existují také hry pro dva. Ty jsou založeny na možnosti hrát nejenom proti umělé inteligenci, ale jsou založeny i na možnosti hrát proti reálným lidem. To výrazně zvyšuje atraktivitu takové hry. Hraní je nepředvídatelné, je zajímavější a je spojeno také s tím, že jednotliví hráči mohou měřit síly v tom který je lepší.

Kdykoliv a odkudkoliv

Je pravdou, že jsme v úvodu zmínili, že dané hry jsou skvělou volbou v případě, kdy se budete chtít odreagovat a pobavit u vás doma. To ale není jediné místo, kde si některou z doporučených her zahrát. Nudíte se třeba ve škole? Nebo se nudíte na cestách? Nebo si chcete zpříjemnit pauzu v práci? Pokud je to tak, není to žádný problém.

Náhodný vtip

Proč bůh stvořil Evu? Aby měl s kým Vašek zpívat.

Vlož komentář ke hře Herní choutky zaženete i v pohodlí domova

Anonym - pokud tu chceš mít svou přezdívku, zaregistruj se

Napsáno je znaku


Uživatelregistrace

zapomenuté heslo

český herní song
V žebříčku posledních hraných her nemáš žádný záznam.

Tak to rychle naprav :-)

 
 • Odehraných her
 • Odehraného času


Nejhledanější


Pluginy

Shockwave plugin
Plugin je program, který umožní tvému prohlížeči spustit všechny super hry.

Chat


© 2016 Dominik Losman - doman22@volny.cz (reklama, spolupráce) Ceskecasino.cz