Nastav jako domovskou Stiskni CTRL+D RSS zdrojmmorpg hry

Menu herni cz

Free Fur

Free Fur
  • Velikost: 21330 kB
  • Plugin: unity3d
  • Autor: Sony
    Více her od autora
  • Přidáno: 03.05.2016
  • Spuštěno: 2639x
  • Staženo: 0x
HODNOCENÍ:
Pro Nejmenší - Hry pro jednoho - Hry pro předškoláky

Kde najdete štěstí?

Touží po něm každý z nás, ale najít ho, to už vyžaduje nemalé úsilí. Ne každý k němu úspěšně dojde a hlavně na každý si uvědomí, že ho má štěstí. Že jsme šťastní, to nám často dojde až ve chvíli, kdy o toto své štěstí přijdeme. Nebo když se pro nás tento pocit stane naprosto všední záležitostí. Štěstí je prostě muška zlatá, nevypočitatelná.

Příliš vrtkavá veličina

Prostě mnohokrát skloňovaný pojem štěstí může mít opravdu velice rozdílné podoby. Nejde jenom o uspokojení toho, po čem toužíme a konečně se nám toho dostalo. Jádro tohoto slova můžeme spokojovat s konkrétními materiálními požitky jako třeba mít vždy dostatek peněz, nikdy netrpět nouzí, postavit si dům se zahradou, pořídit si kvalitní auto. Zároveň může jít ale něco naprosto abstraktního nebo nesouvisejícího s hmotnými statky. Za štěstí tak třeba můžete považovat slávu, kterou dobudete v šoubyznysu, uznání v nějakém renomovaném oboru, přátelství se zajímavými lidmi. Jenže štěstí je vrtkavá veličina. Výše popsané pojmy mohou totiž někomu přinést i neštěstí. Co když sláv v šoubyznysu přinese i spoustu pomluv a falešných obvinění? Co když si kvůli uznání v oboru úplně zničíte soukromý život? Co když vás i ten nejlepší přítel jednoho dne zradí? Nemůžete se totiž spolehnout na přízeň štěstí po celý život. Jednou ho máte, jednou ne.

Cesta každého člověka je individuální

Jak dosáhnout štěstí? Recepty jsou různé a na každého z nás funguje něco jiného. Můžete se odstěhovat pryč z civilizace, někam kde budete mít klid a pokoj od všech starostí, můžete hrát v Leo, můžete si pořídit šťastnou rodinu se spoustou dětí, prostě univerzální návod na to, jak být šťastný a pocit štěstí si také dlouhodobě udržet, prostě neexistuje. Co výborně platí na jednoho člověka, nebude už platit na druhého. Proto každý má svoji cestu ke štěstí naprosto individuální. Musí hledat, zkoušet a někdy trvá dlouho, než se mu ji povede najít. Prostě není to jednoduché, naopak. Hledáním se dá strávit obrovské množství času, většinou bohužel se značně nejistým výsledkem.

Nesmíme nikomu vnucovat naše představy

Samozřejmě existují i lidé, který ten pocit, ať už prchavý či dlouhodobý okamžik něčeho nedefinovatelného, nenajdou nikdy. Celý život se budou za ním plahočit, aby nakonec bezradně krčili rukama a nevěděli, co to štěstí je, co si pod ním představit. Nikoho ale za to nelze odsuzovat, je to prostě přísně individuální záležitost a bylo by naší velkou chybou chtít po něm, aby jeho myšlenky, názory odpovídaly našim představám o štěstí. To nejde. Nemůžeme nikomu vnucovat svoje recepty, které sice činí šťastnými nás, ale nemusí už vyhovovat jiným lidem. To už je hrubý zásah do osobnosti druhého, nerespektování jeho individuality.

Náhodný vtip

Tři prostitutky potkají ministra zdravotnictví. Dvě ho uctivě zdraví a třetí se nechápavě ptá: "Co je to za člověka?" "Holka, ten zdědil největší bordel v republice!"

Nejlepší komentáoe


Vlož komentář ke hře Free Fur

Anonym - pokud tu chceš mít svou přezdívku, zaregistruj se

Napsáno je znaku


Uživatelregistrace

zapomenuté heslo

český herní song
V žebříčku posledních hraných her nemáš žádný záznam.

Tak to rychle naprav :-)

 
  • Odehraných her
  • Odehraného času


Nejhledanější


Pluginy

Shockwave plugin
Plugin je program, který umožní tvému prohlížeči spustit všechny super hry.

Chat


© 2019 Dominik Losman - doman22@volny.cz (reklama, spolupráce) Nejlepší PC hry