Nastav jako domovskou Stiskni CTRL+D RSS zdrojmmorpg hry

Menu herni cz

Nudíte se? Hrajte si doma
  • Velikost: 0 kB
  • Plugin: geewa
  • Autor: neznámý
  • Přidáno: 28.01.2019
  • Spuštěno: 279x
  • Staženo: 0x
HODNOCENÍ:
Animace

Mohli bychom trochu parafrázovat známou hlášku z filmu Postřižiny: Nudíte se? Kupte si medvídka mývala na Nudíte se? Hrajte si, co nejvíce to jde. Určitě jste někdy fascinovaně pozorovali malé děti, které si hrají. Jsou hravé, radostné. Věnují se hře tak, jako by se jednalo o život. A především, jsou nesmírně kreativní. To je to, co nám dospělým často schází.

Nezapomeňte na svoje hravé vnitřní dítě

Jak stárneme, naše dětská hravost obvykle mizí. Ztrácí se. Nahrazuje ji stereotyp a šeď všedních dnů, a to není dobře. Je to především velká škoda nechat se o ono dětské dobrodružné objevování připravit a nahradit ho nudou, kdy je jeden den jako druhý a pomalu nepoznáme, jestli je jaro, léto, nebo zima, pondělí, pátek nebo neděle. Proto si berte příklad s těch dospělých, kteří se netváří neustále jenom hrozně vážně, ale umějí se i smát. Klidně i sami sobě. Protože není větší umění, než se zasmát sám sobě a být v pohodě. Kdo tohle umí, nikdy nebude otrávený. Lidé, kteří se dokážou smát a udržet si v sobě svoje vnitřní dítě až do dospělosti, mají vyhráno. Jsou v souladu sami se sebou a dokážou tohle přenést i na své okolí a do svého domova.

Oáza klidu, pohody i příjemného vzrušení

Domov takových lidí je doslova oázou klidu a pohodu. Jako můry za světlem se k němu pak slétávají další lidé, protože i oni se chtějí alespoň trochu přihřát ve světle té pohody. A domov, to je samozřejmě prostor pro odpočinek s blízkými, pro hru a radost, kterou si ze hry vychutnáte. Není nad to, když přijdete domů, najdete tam klid a mír a pro trochu zábavy, vzrušení vyzkoušíte třeba online casina. Skvěle se tak v pohodové atmosféře odreagujete od pracovních problémů. Protože hra plní mnoho různých poslání a jedním z nich je i aktivní odpočinek, načerpání nových sil a regenerace příjemnou formou.

Náhodný vtip

"Tati, proč ses oženil s maminkou?" "Vidíš?" obrací se muž k ženě, "ani to dítě to nedokáže pochopit!"

Nejlepší komentáoe


Vlož komentář ke hře Nudíte se? Hrajte si doma

Anonym - pokud tu chceš mít svou přezdívku, zaregistruj se

Napsáno je znaku


Uživatelregistrace

zapomenuté heslo

český herní song
V žebříčku posledních hraných her nemáš žádný záznam.

Tak to rychle naprav :-)

 
  • Odehraných her
  • Odehraného času


Nejhledanější


Pluginy

Shockwave plugin
Plugin je program, který umožní tvému prohlížeči spustit všechny super hry.

Chat


© 2019 Dominik Losman - doman22@volny.cz (reklama, spolupráce) Ceskecasino.cz